Aile Sağlığı Merkezi Yönetilebilir Web Uygulaması

Aile Sağlığı Merkezi Yönetilebilir Web Uygulaması Aile sağlığı merkezleri (ASM) için geliştiriler bu web uygulamamızın özellikleri aşağıdaki gibidir.

Aile Sağlığı Merkezi Yönetilebilir Web Uygulaması
Ana sayfa slider
Aile Sağlığı Merkezi Yönetilebilir Web Uygulaması

Aile Sağlığı Merkezi Yönetilebilir Web Uygulaması

Aile sağlığı merkezleri (ASM) için geliştiriler bu web uygulamamızın özellikleri aşağıdaki gibidir.

Bu uygulamamızın amacı aile sağlıkları merkezlerinde yapılan hizmetleri, hekimleri tanıtmak, tahlil sonuç adresleri ile hastaların tahlil sonuçlarına online olarak ulaşmalarını sağlayıp asm halk entegrasyonunu sağlamaktır.

Özellikleri

1-Hekim Yönetimi

Aile sağlığı merkezi yönetim panelinden hekimlerimizi tanımlayabilir, özgeçmiş bilgilerinin düzenlendiği yönetim sayfamızdır. İstenildiği kadar hekim tanımlanabilir.

2-Hizmet Yönetimi

Aile sağlığı merkezi yönetim panelinden hizmetlerimizi tanımlayabilir,  hastalara asm de verilen hizmetler hakkında bilgilendirme yapılabilir. İstenildiği kadar hizmet bilgisi tanımlanabilir.

3-Duyuru Yönetimi

Aile sağlığı merkezi yönetim panelinden duyuru tanımlayabilir,  hastalara asm de verilen hizmetler hakkında bilgilendirme yapılabilir. İstenildiği kadar duyuru bilgisi tanımlanabilir.

4-Blog Yönetimi

Aile sağlığı merkezi yönetim panelinden blog tanımlayabilir,  hastalara sağlık ile ilgili çeşitli konularda yapılan araştırma ve  bilgilerin yönetildiği sayfadır. İstenildiği kadar blog bilgisi tanımlanarak hasta bilgilendirmesi yapılabilir. Alttaki resimde tanımlanan blog bilgilerinin web sayfasında nasıl görünümüne bakabilirsiniz.

5-Sayfa Yönetimi

Aile sağlığı merkezi yönetim panelinden sayfa tanımlayabilir,  Kurumsal bilgilerinizin yönetildiği bölümdür. İstenildiği kadar kurumal sayfa bilgisi tanımlanabilir.

6-Galeri Yönetimi

Kurumun resimlerini, yapılan etkinlik resimlerini, araştırma resimlerini yayınlayabileği yönetim sayfadırı.

7-Slider Yönetimi

Aile sağlığı merkezi web sayfasının ilk giriş sayfasında bulunan slider resimlerinin yönetildiği sayfadır. Bu yönetim sayfamızda kurum ile ilgili  veya hasta bilgilendirme ile ilgili yönetimlerinizi yapabilirsiniz.

8-Site Yönetimi

Site yönetimi sayfamızda kurum genel bilgilerin tanımlandığı, tahlil sonuç adres bilgilerinin yönetildiği, kurum konum, adres, telefon, kurum logosu, kurum tanıtım metinleri, sosyal medya bilgilerinin yönetildiği sayfadır.

Sistem Teknik Özellikleri

Asm web yazılımı Php ve Mysql veritabanı kullanılarak yapılmıştır. Mobil cihazlar ile uyumludur.

Referans olarak http://kotekli4noluasm.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.