Php Emlak Script

Php Emlak Script, Emlak Portföy Yönetimi KDM Gayrimenkul için geliştirmiş olduğum php emlak scripti responsive olup tüm cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Yani mobil cihazlarda, tabletlerde, laptoplarda ve masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Php Emlak Script
emlak sitesi
Php Emlak Script
Php Emlak Script

KDM Gayrimenkul için geliştirmiş olduğum php emlak scripti responsive olup tüm cihazlarda uyumlu bir şekilde açılır. Yani mobil cihazlarda, tabletlerde, laptoplarda ve masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Emlak yazılımının aynı zamanda yönetim paneli olup emlak yükleme,düzenleme,silme işlemlerinin yapıldığı paneldir. 

Panel

Üstteki resimde görüldüğü gibi gelişmiş bir yönetim paneli mevcuttur.

Panelimizde;

1-Kurumsal Yönetimi

Kurumsal bilgilerinizin tanımlandığı modüldür. Vizyon, misyon vs gibi sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.İstediğiniz kadar sayfa eklemesi yapılabilmektedir.

2-Bilgiler Yönetimi

Emlak Danışmanlığı veya emlak müfredatı hakkında müşterilerinizi bilgilendirmek amaçlı kullanılan modüldür. İstediğiniz kadar sayfa eklemesi yapılabilmektedir.

3-Danışman Yönetimi

Firmanızda çalışan Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarının tanımlandığı, özlük bilgilerinin girildiği, resimlerinin yüklendiği modüldür. İstenildiği kadar danışman tanımlanabilir.  Aynı zamanda burada tanımlanan danışmanlar web sitesinde whatsup iletişiminde resimleri ve ad soyad bilgileri ile görülmektedir ve müşterileriniz danışmanlar ile iletişime geçerek hızlı bilgi almaları sağlanır.

4-Haber Yönetimi

Firmanız veya sektör ile ilgili yayınlamak istenilen bilgilerin yayınlandığı modüldür. İstenilen kadar haber duyuru yayınlanabilir.

5-Tadilat Yönetimi

Firmanız tadilat işlemleri de yapıyorsa yaptığınız tadilatların ilk ve sonraki hallerinin resimlerini ve açıklama yazılarını yayınladığınız modüldür. İstenilen kadar tadilat yayını yapılabilir.

6-Emlak Yönetimi

Satılık, Kiralık, Günlük kiralık gibi gayrimenkullerinizi, portföylerinizi yayınladığınız modüldür. Sitenin ana omurgasını oluşturmaktadır. Gayrimenkullerinizin rsimlerini, konum bilgisini, Özelliklerini, Videolarını, hangi danışmana ait gayrimenkul olduğunu, 3D gösterimleriniz ile müşterilerinizin gayrimenkul içerisinde sanal gezinmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca emlak resimlerinize otomatik olarak firmanızın logosu damga olarak basılmaktadır. (Bu işlem parametriktir)

İstenildiği kadar gayrimenkul bilgisi yüklenebilir. Aşağıdaki resimde emlak tanımlama ekranı görünmektedir.

emlak yönetimi

Alttaki resimde emlak'a ait özellik ekleme ekranını görmektesiniz. Emlakların iç özellikleri, dış özellikleri, ulaşım özellikleri, konum özellikleri gibi bir çok özelliğin tanımlandığı ve yönetildiği ekrandır. Ayrıca istediğiniz türde özellik ekleyebilirsiniz bu tamamen kullanıcıya bırakılmıştır ve çok esnek bir yapıya sahiptir.

emlak özellik ekleme

7-Galeri Yönetimi

Galeri yönetimi ile ofis ve yaptığınız etkinlik resimlerinizi yayınlayabileceğiniz modüldür. İstenildiği kadar yayınlanabilir sınırlama yoktur.

8-E-Bülten Yönetimi

Web sitenizden email adreslerini sisteme kayıt eden müşterilerinizi takip edeceğiniz modüldür. e-Bültene kayıt olan müşterilerinize yeni kayıt edilen portföy bilgileriniz email olarak gönderilerek müşterilerinize otomatik olarak bilgilendirme yapılır. Bu sayede müşterilerinizin siteyi takip etmeleri sağlanır.

9-Mesaj Yönetimi

Web sitesinden danışmanlara veya genel gönderilen mesajların takip edildiği modüldür.

10-Site ve Kullanıcı Yönetimi

Bu modülde sitenizin ayarları ve kurumsal bilgi tanımlamaların yapıldığı ve yönetim panelini kullanacak olan kullanıcıların tanımlandığı modüldür.

Modülleri bulunmaktadır.

Uygulamamızda başarılı bir SEO çalışması yapılmıştır.

Uygulamamızı satın aldığınızda google ayarları da yapılacaktır.

Ayrıca web sitesinden portföylerinizin sosyal medya da paylaşılması için gerekli bağlantılar yapılmıştır.

Not : Sitenin kurulumu istediğiniz server a yapılır. Kurulum ücretsizdir ve Kullanım sınırsızdır.

Aktif olarak KDM Gayrimenkul firmasında kullanılan siteyi incelemek için https://muglaemlak.org adresine giriş yapınız.

Teknik Özellikleri :

Php PDO ve Mysql veritabanı kullanılarak yapılmıştır.