Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Sosyal Medya Yönetim Sistemi
Sosyal Medya Yönetim Sistemi
Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Sosyal Medya Yönetim Sistemi

Kendi bloglarınızdan ve sitelerinizden içerik yayınlayın

Basit ve Akıllı Bir Şekilde
Tüm sosyal ağ platformları için kolay planlama
Programlarınızın nasıl çalıştığına dair tam raporlar

Sosyal Medya üzerindeki gücü

Whatsapp: Tüm Whatsapp görüşmelerinizi dilediğiniz kadar çalışanınız ile birlikte aynı anda karşılayabilir, Entegrasyonlarla zenginleştirilmiş netsocial sohbet ekranları sayesinde görüşmelerinize iş modellerinizi uygulayabilirsiniz. Ayrıca Robot teknolojisi ile otomatik cevaplar veya otomatik satışlar oluşturabilirsiniz.

Instagram: Zamanlanmış veya anında instagram gönderileri, instagram hikayeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca instagram adresinize yazan tüm müşterileriniz ile netsocial üzerinden yazışabilirsiniz. Üstelik size ilk kez yazan müşterilerin istek listesinden otomatik olarak onaylanır. Tüm bu hizmete ek olarak instagram üzerinde paylaştığınız postlara yorum yapan kullanıcılar post + kullanıcı ve mesajı şeklinde size aktarılır ve siz yorumlara istinaden özel mesajlar ile cevaplar verebilirsiniz.

Facebook: Zamanlanmış veya anında facebook gönderileri oluşturabilir, facebook hesaplarınıza yazan müşterilerinize netsocial dan cevaplar verebilirsiniz. Facebook gönderilerinize yapılan yorumları anında netsocial panelinizden yorum + gönderi + müşteri kombinasyonu ile görebilir ve ayrıntılı olarak cevaplandırabilirsiniz. Cevap metinlerinizi ister yorum cevabı isterseniz özel mesaj olarak müşterinize iletebilirsiniz.

Müşterileriniz için sosyal medya süreçlerinizi ve gönderilerinizi kolaylaştırın

İster bir marka için bir kampanyaya odaklanın, ister yüzlerce sosyal medyayı yönetin, Hizmetimiz, tüm müşteri faaliyetlerini bir merkezden yöneterek ajans ekiplerinin daha üretken olmasına yardımcı olur.

Sosyal pazarlamanız için eksiksiz bir çözüm ve zamandan tasarruf edin

Ne için bekliyorsun? Başarılı olmanıza yardımcı olalım

Sosyal medya yönetim yazılımımız ile internet satışlarınızı artırın.

Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Detaylar için https://netsocial.me sayfasını ziyaret ediniz.

Ücretsiz olarak denemek için https://social.netsocial.me/signup